Casa Castillo

Kościół Zwiastowania NMP znajduje się 200 metrów od apartamentu Casa Castillo Marbella, natomiast Represa Park znajduje się w pobliżu. Apartament dysponuje tarasem z widokiem morze.

Apartament Casa Castillo oferuje widoki na miasto i obejmuje miejsce do pobytu dziennego, balkon i restaurację tarasową z klimatyzacją. Obiekt noclegowy posiada oddzielną toaletę i prysznic. Ponadto w łazience znajduje się suszarka i ręczniki.

Ponadto dostęp do kija golfowego pomaga gościom w utrzymaniu ciała.

Goście mogą korzystać w apartamencie z aneksu kuchennego oraz delektować się posiłkami w w jadalni i jadalni na świeżym powietrzu.

Ten apartament szczyci się lokalizacją w centrum miasta, w dzielnicy Marbella Old Town. Najbliższy przystanek autobusowy Barbacana oddalony jest od obiektu o 100 metrów, a Paseo Maritimo - w prawie 1 km. Puerto Deportivo de Marbella leży w odległości 15 min spacerem stąd.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Casa Castillo Marbella
The Farm Lodge
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

The Farm Lodge

8.5
Świetny 75 opinii
89 m od nieruchomości
USD 243 USD 219
za noc
Beautiful Old Town Retreat
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Beautiful Old Town Retreat

9.0
Wspaniały 1 opinia
104 m od nieruchomości
USD 357 USD 321
za noc
Precioso Y Acogedor Atico Old Town
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Precioso Y Acogedor Atico Old Town

130 m od nieruchomości
USD 112 USD 101
za noc
    Jak dojechać do hotelu

    Lotniska

    Lotnisko Malaga
    54 km

    Udogodnienia

    Internet

    • Bezpłatne Wi-Fi w pokojach

    Opcje parkingowe

    • Parking

    Wahadłowiec

    • Transfer (dodatkowo płatny)

    Usługi w zakresie nieruchomości

    • Sejf depozytowy
    • Indywidualne zameldowanie/ wymeldowanie
    • Ekspresowe zameldowanie/ wymeldowanie

    Opcje gastronomiczne

    • Stół na świeżym powietrzu

    W kuchni

    • Czajnik

    Odpoczynek

    • Parasole plażowe
    • Leżaki

    W pokojach

    • Klimatyzacja
    • Ogrzewanie
    • Kącik dzienny
    • Stół

    W łazience

    • Pralka
    • Bezpłatny zestaw kosmetyków

    Urządzenia

    • Telewizor LCD

    Dostępne na miejscu

    • Całkowity zakaz palenia
    • Pokoje dla alergików
    • Gaśnice
    • Klucz

    Zwierzęta

    • Zakaz wprowadzania zwierząt !

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 15:00 do 23:59
    Wyjazd: od 08:00 do 11:00
    Numer licencjiESFCTU000029029000009597000000000000000000A/MA/016831,VUT/MA/96563
    Często Zadawane Pytania
    • Czy w apartamencie Casa Castillo jest darmowe Wi-Fi?
      Internet w apartamencie Casa Castillo dostępny jest za darmo.
    • Czy apartament Casa Castillo akceptuje zwierzęta?
      Niestety apartament Casa Castillo nie jest przyjazny zwierzętom.
    • Czy w apartamencie Casa Castillo jest kuchnia?
      W apartamencie Casa Castillo goście znajdą aneks kuchenny z czajnikami elektrycznymi, lodówką i szklanymi naczyniami.

    Lokalizacja

    Map
    W pobliżu

    Lotniska

    Lotnisko Malaga
    54 km

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Casa Castillo Marbella

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij